تبلیغات
روسـتایـی - بیایید برای شهدایمان حرم بسازیم
شهدای گمنام... خوشا آن روز که مادرانتان شما را با قرآن راهی جبهه کردند، آنها نمی دانستند بر می گردید گمنام...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب،  شهدای گمنام... خوشا آن روز که مادرانتان شما را با قرآن راهی جبهه کردند، آنها نمی دانستند بر می گردید گمنام...

 

خوشا به آن روز که با ساز و آواز به این شهر آمدید، مردم فوج فوج پشت سر شما صف کشیده و اشک شوق می ریختند، شما آمدید و شهر ما را صفا دادید.

 

 آن روزی که آمدید، خنداب برای دومین بار در سال بهار شد، مقبره شما برای مردم شده است دوا،غروب جمعه ها که می شود جوانان انگار به دنبال گمشده ای در تپه خنداب می گردند، زیارت عاشورا، دعای توسل و دعای کمیل را با یاد شما و در کنار شما می خوانند.

 

بایستی ببخشید که بعد از ۳ سال هنوز نتوانستیم حداقل یک یادمان برای شما درست کنیم، البته شهیدی که خواسته گمنام بماند توقع دنیا ندارد، این ها برای دلخوشی ماست که می خواهیم مدافعین حرم ما حرم داشته باشند.


آن روز که آمدید، همه بودند، مسئولین قول می دادند و مردم هم احسنت می گفتند، بعد از ۳ سال یک مقبره نیمه کارiه زیاد جالب نیست.


یک یادمان را اگر به دست گروه های جهادی بدهند یک روزه ساخته می شود، در این ۳ سال شاید نزدیک ۱۰ جلسه برای مسئولین شهرمان داشته است و به سرانجام نرسیده، شاید اگر یک فراخوان بزنند بیایید برای شهدایمان حرم بسازیم این مشکل ما و مسئولین هم حل خواهد شد و از دولت هم برای شما بودجه نخواهیم گذاشت.

مشکل اینجاست، شما که گمنامید کسی شما را نمی شناسد و به هیچ اداره ای هم ارتباط ندارید، گمنام در کمال گمنامی.


متاسفانه ما برای همه چیز و همه کس بودجه داریم، تا به شهدا می رسد بودجه نیست.

 

انتهای پیام/شتاریخ : پنجشنبه 7 آبان 1394 | 02:07 ب.ظ | نویسنده : روستانشین روستایی | نظرات

.: Blog Templates By : MihanTemp.com :.