تبلیغات
روسـتایـی - یادداشت:
مردم انتظار دارند وقتی طرحی در رسانه ها تبلیغ می شود اقدام اساسی در آن خصوص انجام شود.

به گزارش خبرنگار نسیم خنداب، نیاز به یک برنامه اساسی و راهبردی است تا راههای مواصلاتی شهرستان از وضعیت فعلی بیرون بیاید، فرماندار شهرستان خنداب در سال قبل اعلام کردند تا وضعیت این راهها ارتقاء پبدا خواهد کرد، ولی متاسفانه تا به حال هیچ اقدام موثری انجام نشده است.

به علت تردد فراوان و تغعیر فصولی که انجام می شود، مشکلات فراوانی در بحث راههای شهرستان پیش آمده است، محورهای پرتردد مانند، خنداب تا بابارئیس، آقداش به حاجی آباد و محور اصلی خنداب به پل دو آب دچار برخی شکستگی و مسائل و مشکلاتی از این قبیل شده اند.

به موجب این که وسیله نقلیه در دست مردم رو به افزایش است، انتظار مردم این است تا در بحث راهها یک تغعیر برنامه ریزی شده، حساب شده و عملی مشاهده کنند، بیشتر پل ها و شانه خاکی جاده ها دچار ریزش شده است که متاسفانه از پای کار دچار ریختگی شده اند و احتمال این که مشکلی برای رانندگان پیش بیاید جدی است، از جمله این محورها به محور آقداش به حاجی آباد نیز می توان اشاره کرد.مسیر دهنو به بابا رئیس به خاطر شیب بالا و عرض کم جاده و نداشتن شانه خاکی از جاده های خطرناک شهرستان به شمار می رود که مسئله ساز می شود.

پیچ های خطرناک شهرستان همچنان باقی است که در سال رانندگان بسیاری در این مسیرها از بین می روند، در این خصوص نیز هیچ اقدامی انجام نشده است که انتظار می رود اداره های ذیربط، خصوصا اداره راه در این خصوص بصورت ویژه عمل نماید.

مسئولین در بحث تعریض 11 کیلومتر جاده اصلی خنداب به پل دوآب قولهای بسیاری دادند که متاسفانه هیچ اقدامی به صورت عملی مشاهده نمی شود، مردم انتظار دارند وقتی طرحی در رسانه ها تبلیغ یا اعلام می شود اقدام اساسی در آن باره انجام شود، چرا که بعد از انتشار اخبار مردم منتظر نتیجه کار هستند، انتظاری که مردم این شهرستان از مسئولین دارند این است تا در این فصول که بهترین موقع برای انجام کارهای اجرایی است اقدامی موثر در بحث راهها را ببینند، در صورت پیش رفت زمان و نزدیک شدن به فصل پاییز بایستی از ساخت و ساز چشم بست چرا که بحث نامساعد بودن شرایط جوی پیش خواهد آمد.

مردم شهرستان انتظار دارند با پیگیری های فرماندار شهرستان و اداره راه این اقدامات عملیاتی شود تا کمتر شاهد سوانح تلخ و ار بین رفتن شهروندان در این راههای غیر استاندارد باشیم.

انتهای پیام/ش
برچسب ها: رسانه، راههای مواصلاتی، خنداب، مشکلات مردمی، نامناسب بودن راهها، مسئولین شهرستان خنداب،

تاریخ : دوشنبه 21 اردیبهشت 1394 | 11:13 ب.ظ | نویسنده : روستانشین روستایی | نظرات

.: Blog Templates By : MihanTemp.com :.