تبلیغات
روسـتایـی - رئیس شورای بخش مرکزی شهرستان خنداب گفت:
به گزارش روستایی به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب ، محمد رضایی رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب از ساماندهی امور سطح بخش مرکزی با بخشدار فعلی خبر داد و گفت: در یکسال اخیر با حضور مردانی بخشدار بخش مرکزی تحرک اساسی و کارآمد در مجموعه شورای اسلامی بخش و برخی از شوراهای اسلامی و بیشتر دهیاران برای رسیدگی به امور روستایی به وجود آمده است و همین باعث شده تا با برنامه های دولت و مدیریت فرماندار که همواره دغدغه مسایل و مشکلاتی شهرستان را دارند اقدامات موثری در سطح نقاط روستایی شکل بگیرد.


رئیس شورای بخش مرکزی شهرستان خنداب گفت: مشکل آب و راه های روستایی حدود 70 درصد حل شده که 30 درصد باقی مانده نیازمند اخذ اعتبارات جدید است.
رضایی اظهار کرد: امروز برنامه محوری و اولویت بندی نیازهای روستائیان و اشرافیت به قانون و مقررات در حوزه های دهیاری و شورای اسلامی و توجبه خواسته های مردمی و همسو شدن با مردم و هم اندیشی با آنها از مهمترین رویکرد های کاری است که در یکسال اخیر با کمک بخشدار و با تحلیل از مسایل و اشرافیت به آنها،  مشکلات این بخش تا حدی حل شده است و همچنین توانستیم مجموعه دهیاران و شوراها را به آن سمت ترغیب کنیم.

وی افزود: اجرای مجتمع آبرسانی سیران و به بهره برداری رسیدن آن، آماده سازی مکانی جهت شکل گیری پاسگاه دهچال، احداث بلوار و تعریض معابر روستایی جوشیروان، جابه جایی تیرهای چراغ برق، پیگیری جهت رفع نقاط حادثه خیز جاده ای که سالها به دلیل بی توجهی جان و مال مردم را تحت تاثیر قرار داده بود و دیدارهای متعدد مردمی در سطح روستاها از جمله اقداماتی است که طی یکسال اخیر با مدیریت بخشداری و فرمانداری و همکاری شوراهای اسلامی و برخی از مسئولین ادارات تحقق یافته و در حال انجام است.

رئیس شورای بخش مرکزی خنداب به مسائل بیکاری جوانان بخش مرکزی اشاره کرد و گفت: نزدیک به 100 نفر از کارشناسان در رشته های مختلف به بنده مراجعه کرده اند ولی متاسفانه تا به حال برای این جوانان نتوانستیم کاری انجام دهیم.

وی همچنین در ادامه به مشکلات راه ها و آب برخی از روستاها پرداخت و گفت: مشکل آب و راه های روستایی حدود 70 درصد حل شده که 30 درصد باقی مانده نیازمند اخذ اعتبارات جدید است.

رضایی با بیان این که برخی از روستاها همچنان فاقد گاز طبیعی و آب هستند تصریح کرد: قلعه حسن خان روستایی است با 100 خانوار جمعبت که به صورت پراکنده زندگی کی کنند و با گرماب 2 کیلومتر فاصله دارد ولی متاسفانه فاقد گاز و آب است که می طلبد مسئولین در این امر تاملی کنند، در این روستا استخر های تودرتو ای برای پرورش ماهی وجود دارد که با وجود آب می تواند در اشتغال زایی جوانان و خانواده های این روستا نقش موثر و بسزایی داشته باشد، در همین راستا در بازدیدی که از این روستا با بخشدار بخش مرکزی داشتیم، مستقیما با محمد حسن آصفری نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی تماس داشتیم و موضوع را با وی مطرح کردیم تا مشکل آب و گاز این روستا را حل کند.

وی در ادامه از شهردار خنداب و اعضای شورای شهر قدردانی کرد چرا که با فعالیت های آنها شهر خنداب شکل و شمایل زیبایی به خود گرفته است و در پی آن رضایت شهروندی را تا حدی توانسته جلب کند. 

انتهای پیام/ش
برچسب ها: مشکلات، جاده، راه های مواصلاتی، خنداب، شوراهای بخش، بخش مرکزی خنداب، رفع مشکلات،

تاریخ : چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 | 07:04 ب.ظ | نویسنده : روستانشین روستایی | نظرات

.: Blog Templates By : MihanTemp.com :.