تبلیغات
روسـتایـی - شهیدی از" گازران"که محل دفنش را خودش معین می کند
ایشان قبل از شهادت در آخرین مرخصی خود محل خاکسپاری خود را به یکی از دوستانش...

به نقل از  نسیم خنداب:شهید فرامرز قاسمی در سال 1344 در روستای گازران از شهرستان خنداب در یک خانواده مذهبی به دنیا آمد و در دامن پدری مهربان و دلسوز و زحمتکش پرورش یافت تا اینکه در سن هفت سالگی در همان روستا به دبستان رفت ودوره ابتدایی را به پایان رسانید.

 پس از پایان دوره ابتدایی به علت مشکلاتی چند از جمله نبودن دوره ی راهنمایی و دبیرستان موفق به ادامه تحصیل نشد.

پس لز ترک تحصیل در روستا نزد پدر بزرگوارشان به کار کشاورزی و دامپروری مشغول شد.در زمان نوجوانی به انقلاب و امام علاقه وافری داشتند.
وی در تاریخ 63/12/15 به خدمت مقدس سربازی اعزام شدند ودر تاریخ 63/12/23 در منطقه عملیاتی جزیره مجنون به آرزوی همیشگی خود نائل گشت.
ایشان نسبت به فامیل و بستگان و اهالی روستا علاقه خاصی داشتند.
او معتقد بود که انسان نباید با آدم بی نماز معاشرت داشته باشد. یکی از نکات قابل توجه در مورد شهید والامقام آن است که ایشان قبل از شهادت در آخرین مرخصی خود محل خاکسپاری خود را به یکی از دوستانش سفارش میکند و پس از شهادت در همان مکان به خاک سپرده می شود.

وصیت نامه شهید فرامرز قاسمی
مادرم، هرگز برای من گریه نکن تا نزد مادرت حضرت زهرا شرمنده نشوی و به همه ی دوستان وآشنایان توصیه ی صبر می کنم و امام را تنها نگذارید و راه امام را ادامه دهید و بدانید که اگر از امام و انقلاب جدا شوید هلاک خواهید شد و به برادرانم توصیه ی احترام به پدر و مادر را می کنم.والسلام
برچسب ها: شهداء گازران، نسیم خنداب، خنداب، اخبار، شهید قاسمی، جاورسیان، روستا،

تاریخ : دوشنبه 19 اسفند 1392 | 11:36 ب.ظ | نویسنده : روستانشین روستایی | نظرات

.: Blog Templates By : MihanTemp.com :.